ارسال ۱ به ۱۰۰۰۴۶۳۶

مشاوره رژیم رایگان لاغری

۲۰نکته طلایی برای لاغری پهلو و شکم

رژیم مسئله مهمی است که ذهن بیشتر ما را درگیر خود کرده است یشتر ما به دنبال لاغری شکم و پهلوی خود هستیم اما هیچ موقع به این موضوع اهمیت نمیدیم که قبل از شروع هر رژیم بایداقداماتی رو انجام بدیم با ما همراه باشید تا از این اقدامات مطلع شوید.

.

۱)شروع با یک برنامه رژیم غذایی

اولین گام در هر رژیم غذایی پایبند بودن به رژیم است.پس باید برای رسیدن به وزن مطلوب یک برنامه ای در این خصوص داشته باشید.در کنار برنامه رژیم غذایی باید حتما اراده محکم داشته باشید.

۲)حذف بهانه ها

شروع رژیم برای بسیاری از افراد دشوار است و به امروز و فردا موکول میکنند,یا به اصطلاح می گویند از شنبه شروع میکنم بهتر است با مشکلات رو به رو شود و بهانه های خود را کنار بگذارید.

۳)جمع آوری اطلاعات

اگر واقعا به این نتیجه رسیدین که رژیم غذایی بهترین راه برای کم کردن وزن خود است,تا جایی که امکان دارد اطلاعات مناسبی در این خصوص جمع آوری کنید و با کالری مواد عذایی بیشتر آشنا شوید و در این خصوص مطالبی را مطالعه کنید.

۴)پیدا کردن علت رژیم گرفتن

بسیاری از افراد برای بهبود سلامتی خود رژیم غذایی می گیرند اما عده ای دیگر به فکر تناسب اندام خود هستند, در واقع دلایل زیادی برای گرفتن رژیم غذایی وجود دارد برای اینکه انگیزه تان در این خصوص بیشتر شود بهتر است مدام هدفتون از رژیم غذایی را یاد آوری کنید.

۵)درگیر کردن خود از لحاظ عاطفی

یکی از راه های نتیجه بخش برای دنبال کردن رژیم غذایی درگیر کردن عواطف و احساسات می باشد با این کار هدف بیشتری برای رسیدن به وزن مناسب و ایده ال خود پیدا می کنید.به آینه نگاه کردن هم تاثیرزیادی در این زمینه دارد.

۶)رژیم گرفتن را کاری آسان بدانید

در افکارتان این باور را ایجاد کنید که رژیم گرفتن کار آسانی است و همیشه در ذهن خود مرور کنید که این کار در درجه اول به سلامت خودتان کمک میکند.برای رسیدن به هدف خود عجله نکنید و سعی کنید مرحله به مرحله پیش ببرید.

۷)برنامه ای برای رژیم غذایی خود انتخاب کنید

با توجه به اینکه برنامه های زیادی برای رژیم غذایی وجود دارد بهتر است که انتخاب مناسبی را برای موفقیت در این زمینه انتخاب کنید.رژیم غذایی را انتخاب کنید که شما را در نتیجه مطلوب تر یاری کند.

۸)اظهار نظر مثبت

تا میتوانید انرژی مثبت به افکار خودتان دهید.انرژی مثبت دادن به افکارتان به شما کمک خواهد کرد که نتیجه مطلوب تری ببینید.

۹)خودتان را حمایت کنید

بهتر است در این راه خانوادتان شما را یاری کنند با این کار به شما یادآور می شوند که در حال رژیم هستید.

۱۰)رژیم گرفتن را کاری آسان بدانید

تا جایی که امکان دارد رژیم گرفتن را کاری آسان بدانید و به دنبال راه حلی که رژیم گرفتن را برای خودتان آسان کنید. سعی کنید در برنامه رژیم غذایی خود از غذاهای سالم تری استفاده کنید.

۱۱)زمانی که احساس گرسنگی کردید غذا میل کنید

عوامل زیادی وجود داردکه افراد با توجه به اینکه گرسنه نیستند تمایل به غذا خوردن دارند زجمله این موارد به عواطف ,عادت و مواردی دیگر میتوان اشاره کرد.زمانی که احساس گرسنگی کردید بهتر است یک لیوان آب و یا ازیک میان وعده غذایی استفاده کنید

۱۲)غذاهای حاوی msg

مواد غذایی زیادی وجود دارد که سرشار ازmsg میباشد.بیشتر غذاهایی که مصرف می کنید دارای این ماده غذایی می باشند که باعث می شود چربی زیادی به بدنتان وارد شود.تا جایی که امکان دارد از خوردن مواد غذایی حاوی msg خود داری کنید.

۱۳)استراحت کافی داشته باشید

زمانی که استراحت کافی داشته باشید به راحتی میتوانید بافت های آسیب دیده را جبران کنید.اما اکر برعکس عمل کنید و استراحت کافی نداشته باشید سوخت و ساز بدنتان کاهش پیدا میکند.

۱۴)دریافت فیبر کافی

سعی کنید مواد عذایی را مصرف کنید که سرشار از فیبر باشند.فیبر به دفع سموم بدنتان کمک میکند.فیبر حجم معدتان را زیاد میکند وباعث می شود کمتر احساس گرسنگی کنیدعلاوه براین فیبر سطح کلسترول خونتان را کاهش می دهد.

۱۵)برنامه رژیم شخصی داشته باشید

سعی کنید در هنگام رژیم غذایی یه برنامه شخصی داشته باشید.متخصصین زیادی هستند که در این زمینه شما را یاری میکنند به آنها بگویید که با توجه به موقعیتی که شما دارید برنامه ی شخصی به شما ارائه دهند.

۱۶)سعی کنید کالری کمتری دریافت کنید

برای اینکه وزن بدنتان کاهش پیدا کند باید کالری کمتری دریافت کنید.هنگامی که میخواهید مواد غذایی خریداری کنید حتما به کالری مواد غذایی دقت کنید.حتما در این زمینه تحقیق کنید که در روز چه مقدار کالری باید دریافت کنید.

۱۷)از نوشیدنی های گازدار پرهیز کنید

باتوجه به این که نوشیدنی های گازدار کالری زیادی دارند و باعث چاق شدن شما می شوند بهتر است از خوردن آن پرهیز کنید.تا جایی که امکان دارد از آب و یا آبمیوه های طبیعی استفاده کنید.

۱۸)ازپرخوری بپرهیزید

نگاهتون به غذا خوردن به گونه ای باشد که یک نیاز تلقی شود وتا میتوانید ازپرخوری اجتناب کنید.اگر مواد غذایی را به اندازه مصرف کنید از چاق شدن جلوگیری میکند.

۱۹)ازمصرف غذاهای آماده دوری کنید

با توجه به مشغله کاری بسیاری از افراد در محیط کار از غذاهای آماده استفاده می کنند.غذاهای آماده به خاطر دارا بودن روغن و چربی زیاد باعث جاقی شما می شوند.

۲۰)غذاهای بخورید که کم کالری ودیر هضم هستند

میوه و سبزیجات کم کالری و فوق العاده دیر هضم هستند.تا جایی که امکان دارد از غذاهایی استفاده کنید که کالری کم تری دارد.

, ,
Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها