ارسال ۱ به ۱۰۰۰۴۶۳۶

مشاوره رژیم رایگان لاغری

خواص سبوس برنج برای درمان ریزش مو

ریزش و سفیدی مو دغدغه خیلی هاست.اگر شما هم مثل من روش ها و راه حل های زیادی را تاکنون امتحان کرده اید اما نتیجه نگرفتین نگران نباشید روش آسان و تضمینی برای درمان ریزش و رفع سفیدی موی سر وجوددارد !!!!!!
من برای رفع ریزش موی سرم راه و روش های شیمیایی زیادی رو انجام دادم اما متاسفانه نتیجه ای ندیدم تا اینکه با سبوس برنج آشنا شدم و متوجه شدم خاصیت های راوانی دارد که یکی از خاصیت ها رفع ریزش موی سر می باشد.

خواص سبوس برنج برای درمان ریزش مو

درمان ریزش مو با سبوس برنج:

سبوس برنج یکی از پرخاصیت ترین مواد غذایی می باشد که برای تمامی سنین مفید می باشد.یکی از خاصیت های مهم سبوس می توان به جلوگیری از ریزش مو و سفیدی مو اشاره کرد.

در درجه اول بهترین کار برای تقویت ریشه مو و رشد بهتر آن استفاده از یک رژیم غذایی درست است.

مو ها رشته های درازی از جنس سلول های مرده و کراتین سخت هستند که از حفره های کوچکی به نام فولیکول رشد می کنند که به صورت انباشته و دسته ای از سلول های موجود در پیازک مو که در پایه هر فولیکول قرار دارند رشد می کنند.

میزان طبیعی ریختن مو در روز ۵۰ تا ۱۰۰ رشته است که بطور مداوم جایگزینی آنها صورت می گیرد و بیشتر از این میزان به ریزش مو اطلاق می شود.

عوامل زیادی چون بی خوابی ، چربی بیش از حد سر ،مشکلات عصبی و فشارهای روانی ،یبوست های طولانی ، دیابت ،کم کاری تیروئید ،مصرف مواد شیمیایی ، مصرف داروهای شیمی درمانی،تغییرات هورمونی ، استرس و خیلی از موارد دیگر بر فولیکول های مو اثر منفی دارند که باعث می شوند مشکل ریزش مو ،شوره مو و سفیدی زودرس مو بروز کند.

سبوس برنج ، پوشش خارجی دانه های برنج است که در سالیان اخیر در دنیا محبوب شده و از ویژگی های بی نظیر آن در موارد گوناگون استفاده می کنند.

سبوس برنج خواص دارویی و درمانی زیادی چون درمان اختلالات پوستی ، کاهش فشارخون ، بهبودی عملکرد دستگاه گوارش و سیستم مغزی ، درمان چاقی ، درمان دیابت و تقویت مو برای انسان دارد.

, , ,
Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها